Restauracja - Restauracja Mario Brzeg

Restauracja Mario

tradycja i nowoczesność

SPRAWDŹ SAM

Wesele marzeń

zrealizuj je z nami

ZAPLANUJ

Kulinarne doznania

to nasza pasja

PRZEKONAJ SIĘ

Niepowtarzalna impreza w

Domku Góralskim

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Kameralne wydarzenie w

idealnej atmosferze

SPRAWDŹ SAM

Catering

znamy się na tym

ZOBACZ OFERTĘ

Restauracja

Restauracja Mario stanowi idealne miejsce do oderwania się od codziennego pośpiechu i zgiełku. Zachwycające, emanujące pogodnym blaskiem wnętrza, tworzą perfekcyjne tło dla przeżywanych w gronie najbliższych emocji, wzruszeń i radości. Tradycja przenika się tu z dyskretną i niewymuszoną elegancją, gwarantując ciepłą, rodzinną, swojską atmosferę.

Wyjątkowy charakter naszej Restauracji nadaje zupełnie nowy ton spotkaniom z bliskimi i przyjaciółmi, czyniąc je jeszcze bardziej szczególnym i wspaniałym przeżyciem. Niezależnie od tego czy chcą Państwo uczcić ukończenie szkoły przez syna, świętować urodziny babci czy po prostu zjeść wspaniały niedzielny obiad z rodziną, w naszej Restauracji znajdą Państwo wszystko, co konieczne do zapewnienia znakomitego nastroju i nadania tym chwilom uroczystego i niepowtarzalnego stylu.

Radość z przebywania z najdroższymi i bezcenne poczucie bliskości są dla nas wartościami nadrzędnymi, dlatego też chcemy, aby dzięki pogodnemu klimatowi naszej restauracji, fenomenalnej kuchni i niezmiennie życzliwej obsłudze delektowanie się nimi stało się dla Państwa jeszcze większą przyjemnością. Słysząc gwar rodzinnych rozmów i promieniujące z naszych gości zadowolenie, wiemy, że spełniamy naszą misję należycie, co daje nam to natchnienie dla dalszych starań, aby dla każdego z Gości wizyta u nas była czymś szczególnym i jedynym w swoim rodzaju.

Adres

Restauracja Mario
Elektryczna 8a | Brzeg |49-305

Kontakt

Na skróty

Restauracja Mario 2023 © All rights reserved

Design i wsparcie: Netloom Web Design

Scroll to Top