Restauracja Mario

tradycja i nowoczesność

SPRAWDŹ SAM

Wesele marzeń

zrealizuj je z nami

ZAPLANUJ

Kulinarne doznania

to nasza pasja

PRZEKONAJ SIĘ

Niepowtarzalna impreza w

Domku Góralskim

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Kameralne wydarzenie w

idealnej atmosferze

SPRAWDŹ SAM

Catering

znamy się na tym

ZOBACZ OFERTĘ

Catering

Jeśli odnaleźli już Państwo idealne miejsce na wesele lub imprezę okolicznościową, jednak jego oferta nie obejmuje posiłków, zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie cateringu. Zapewniamy skomponowanie menu zgodnie z Państwa gustem, służąc wszelką pomocą płynącą z wieloletniego doświadczenia w organizacji tego typu wydarzeń.

Wierzymy, że podczas tak ważnej uroczystości każdy drobiazg jest istotny, dlatego wkładamy serce w każde danie, starając się, aby goście z uśmiechem wspominali każdy, nawet najdrobniejszy element. Proponujemy również zapewnienie cateringu na imprezach firmowych, czy też tych odbywających się w plenerze. Nasz profesjonalizm i wysoka jakość usług pomogą w zorganizowaniu niezapomnianego spotkania w firmowym gronie.

Gwarantujemy wspaniałe posiłki będące perfekcyjnym dopełnieniem każdego bankietu czy imprezy, podsycając dobry humor uczestników i czyniąc je niezapomnianymi, co ma wspaniały wpływ na budowanie pozytywnych relacji w grupie.

Jeśli mają Państwo taką potrzebę, oferujemy także pełną obsługę i serwis z naszymi nakryciami, aby nie musieli się Państwo martwić o najmniejszy szczegół i mogli się delektować każdą chwilą uroczystości.

Dzięki naszej firmie nie będą już musieli Państwo trapić się przygotowywaniem poczęstunku dla gości i tym samym będą mogli Państwo w pełni cieszyć się uczestnictwem w spotkaniu. Nasze posiłki nie tylko zaspokoją głód, ale też zapewniają wspaniały nastrój wszystkim z nich korzystającym, ponieważ jak wiadomo, jedzenie jest jedną z największych życiowych przyjemności, a żadna impreza nie ma szans na powodzenie bez odpowiednio dobranych dań.

Oferujemy ogromny wybór potraw z naszej szerokiej oferty kuchni polskiej, charakteryzującej się wysoką jakością składników i tradycyjnymi, sprawdzonymi recepturami. Gwarantujemy dowóz we wskazane przez Państwa miejsce, punktualnie o wyznaczonym czasie, aby nic nie zakłóciło przebiegu spotkania i pozostawiło ono po sobie jedynie wspaniałe wspomnienia. Jesteśmy także w stanie zapewnić catering oraz obsługę imprez do 500 osób!

Restauracja-Mario-Brzeg-wesela-eventy-imprezy-spotkania-urodziny-catering-restauracja-cat-galeria-7
Restauracja-Mario-Brzeg-wesela-eventy-imprezy-spotkania-urodziny-catering-restauracja-cat-galeria-16
Restauracja-Mario-Brzeg-wesela-eventy-imprezy-spotkania-urodziny-catering-restauracja-cat-galeria-15
Restauracja-Mario-Brzeg-wesela-eventy-imprezy-spotkania-urodziny-catering-restauracja-cat-galeria-17
Restauracja-Mario-Brzeg-wesela-eventy-imprezy-spotkania-urodziny-catering-restauracja-cat-galeria-18
Restauracja-Mario-Brzeg-wesela-eventy-imprezy-spotkania-urodziny-catering-restauracja-cat-galeria-5
Restauracja-Mario-Brzeg-wesela-eventy-imprezy-spotkania-urodziny-catering-restauracja-cat-galeria-19
Restauracja-Mario-Brzeg-wesela-eventy-imprezy-spotkania-urodziny-catering-restauracja-cat-galeria-1

Adres

Restauracja Mario
Elektryczna 8a | Brzeg |49-305

Kontakt

Na skróty

Restauracja Mario 2023 © All rights reserved

Design i wsparcie: Netloom Web Design

Scroll to Top