Restauracja Mario

tradycja i nowoczesność

SPRAWDŹ SAM

Wesele marzeń

zrealizuj je z nami

ZAPLANUJ

Kulinarne doznania

to nasza pasja

PRZEKONAJ SIĘ

Niepowtarzalna impreza w

Domku Góralskim

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Kameralne wydarzenie w

idealnej atmosferze

SPRAWDŹ SAM

Catering

znamy się na tym

ZOBACZ OFERTĘ

Domek Góralski

Nasza firma to przede wszystkim troska o znakomite samopoczucie gości kreowane przez mozaikę niepowtarzalnej atmosfery, smakowitych potraw i przyjaznej obsługi. 

Doświadczenie i zaangażowanie sprawia, że osoby nas odwiedzające zawsze mile wspominają wizyty w naszym lokalu i korzystanie z naszych usług i wielokrotnie powracają w to miejsce, które od pierwszej wizyty kojarzy im się z ciepłem, radością i wspaniale spędzonymi chwilami. Naszą działalność charakteryzuje profesjonalizm, ogromna dbałość o szczegóły i rodzinna atmosfera, co pozwala naszym gościom każdy dzień zmienić w niezwykłe przeżycie.

Zapraszamy do naszego urokliwego Domku Góralskiego, gdzie magiczne chwile stają się niezapomnianymi wspomnieniami! Nasza przestronna przestrzeń pozwala pomieścić aż 70 osób przy ustawionych prostokątnie stołach.

Niezależnie od okazji – czy to impreza okolicznościowa, wesele lub inny wyjątkowy moment – zapewniamy niepowtarzalną atmosferę i profesjonalną obsługę. Nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby Twoja impreza była wyjątkowa.

Adres

Restauracja Mario
Elektryczna 8a | Brzeg |49-305

Kontakt

Na skróty

Restauracja Mario 2023 © All rights reserved

Design i wsparcie: Netloom Web Design

Scroll to Top